دفتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان

دفتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند فعالیت رسمی خودش را از مهر ماه 1388 با هدف شناسایی، جذب، پرورش، حمایت و هدایت و اعتلای دانش آموزان و جوانان با استعداد کشور، از طریق تشکل بخشیدن به آنها در قالب گروه های پژوهشی و علمی تشکیل گردیده است و در این مدت توانسته با جذب ۴۲۱ نفر عضو در زمینه های مختلف علمی - پژوهشی و فرهنگی فعالیت نماید که در حال حاضر از این تعداد، ۵۰ نفر به عنوان عضو فعال و ۳ نفر هم به عنوان استعداد درخشان می باشند. در رابطه با فعالیت های علمی اعضای این باشگاه، تاکنون ۳ طرح پژوهشی، مصوب شده و به طور کامل اجرا و خاتمه یافته است. اعضای این باشگاه مقالات علمی را در زمینه های مختلف و در مجلات معتبر به چاپ رسانده اند. از تسهیلات باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد برای اعضای محترم شامل:

پرداخت تشویقی جهت چاپ مقاله، هزینه شرکت در کنفرانس ها، برگزاری گارگاه های آموزشی و تخصصی، اجرای سمینارها و همایش ها و صدور گواهی به اعضای شرکت کننده، ارائه بن کتاب، اجرای طرح های پژوهشی، بازدیدهای علمی، اجرای مسابقات فرهنگی و غیره می توان نام برد.


شرایط عضویت نحوه درج آدرس در مقالات و کتب باشگاه لوگوی بانک اطلاعات نشریات علوم پزشکی
کارگاههای آموزشی برنامه های فرهنگی هنری طرح های پژوهشی اعضا لوگوی تامسون
بخشنامه ها  فرم ها لوگوی کتابخانه دیجیتال
مقالات چاپ شده اعضا اختراعات و اکتشافات اعضا تسهیلات ارائه شده اعضا لوگوی سیویلیکا
کتب چاپ شده اعضا تماس با رئیس باشگاه لوگوی پایگاه استنادی جهان اسلامکلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به دانشگاه آزاداسلامی واحد مرند می باشد. .