امور شهریه


 


امور شهریه


نحوه ثبت نام یا انتخاب واحد:

ابتدا وارد سیستم اطلاع رسانی وثبت نام  شوید و سپس در قسمت کد کاربری شماره دانشجویی و در قسمت رمز عبور نیز شماره شناسنامه  خود را درج و وارد سیستم شوید . در زمانهای ثبت نام و انتخاب واحد سیستم به صورتی طراحی شده که ابتدا می بایست دانشجو شهریه ثابت خود را واریز و بعد از آن دانشجو اجازه انتخاب واحد خواهد داشت و همچنین اگر دانشجوی مذکور بدهی از قبل  داشته باشد می بایست آن را نیز پرداخت نماید.


نحوه واریز شهریه:

 در سیستم اطلاع رسانی و ثبت نام  که در فوق نحوه ورود به آن توضیح داده شد می توانید در قسمت امور مالی، با انتخاب پرداخت الکترونیکی اقدام به واریز شهریه خود نمایید.


نحوه دریافت کارت ورود به جلسه:

 ابتدا در سیستم اطلاع رسانی و ثبت نام در قسمت امور مالی ردیف  وضیعت مالی، ترم مربوطه را انتخاب واریز بدهی یا عدم بدهی خود اطلاع یافته و اگر بدهی داشتید نسبت به واریز مبلغ بدهی، درقسمت امور مالی، پرداخت الکترونیکی نسبت به تسویه مالی اقدام و درنهایت از قسمت امور آموزشی کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید.


نحوه تایید مالی در پورتال پایان نامه:

 (برای دانشجویان ارشد و دکترا): در قسمت پورتال از روشن شدن چراغ در قسمت امور مالی اطلاع یافته و اگر بدهی از بابت شهریه داشته، نسبت به واریز آن به شرح فوق اقدام نمایید و اگر پس از 12 ساعت از تسویه مالی، در پورتال تایید مالی نگردد با امور شهریه تماس حاصل نموده و حدالامکان از حضور فیزیکی خودداری نمائید.


تخفیفات:

حتما توجه فرمائید: انواع تخفیفات برای همان ترم محسوب است و با شروع امتحانات ترم و خاتمه آن، حساب تخفیفات آن ترم نیز بسته می شود و نمی توان در ترم قبلی تخفیفی ثبت شود لذا هیچ دانشجویی نمی تواند ادعایی برای ترم گذشته از بابت تخفیف داشته باشد و حتماً داخل ترم نسبت به دریافت تخفیف (درصورت حائز شرایط بودن) و ارائه آن به امور شهریه و ثبت آن در سیستم شهریه اطلاع حاصل فرمائید. جهت اطلاع از آیین نامه مربوط به تخفیفات شهریه به قسمت بخشنامه ها مراجعه نمائید.

( اطلاع یافتن از ثبت تخفیف در سیستم شهریه، کنترل از سیستم اطلاع رسانی وثبت نام  می باشد.)


تقسیط شهریه:

تقسیط وارائه چک از بابت شهریه متغیر و همچنین دریافت وام از طرف صندوق رفاه دانشجویان می باشد.


بنیاد شهید و امور ایثار گران:

دانشجویان محترم تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران در صورت ارائه معرفی نامه از طرف آن بنیاد و ارسال لیست از طرف آن مرجع، می توانند از مزایای مربوطه استفاده نمایند. این مزایا مشمول دانشجویانی که در ترم قبل مشروط شده اند نمی باشد.


بهزیستی:

دانشجویان محترم تحت پوشش بهزیستی در صورت ارائه معرفی نامه از طرف آن نهاد می توانند در چهارچوب تفاهم نامه فی مابین اداره بهزیستی و دانشگاه آزاد اسلامی که 80% شهریه را بهزیستی و 20% شهریه از طرف دانشگاه پرداخت می شود از مزایای مربوطه بهره مند شوند.

 در صورت مشروط شدن دانشجودرترم80% تعهد به 60% شهریه کاهش و برای بار دوم اگر دانشجو مشروط شود %40 شهریه وبرای بار سوم دیگر تعهدی از طرف اداره بهزیستی نبوده و دانشجو دیگر نمی تواند از این مزایا استفاده نماید.

تداوم این تسهیلات منوط به تمدید تفاهم نامه فی مابین می باشد.ارتباط با کارشناسان:

 
 

 
 زهرا رحیمی

مسئول امور شهریه

 04142292245  و  04142292236

داخلی 1266

مهری پرستاری

کارشناس امور شهریه

 04142292245  و  04142292236

داخلی 1266
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به دانشگاه آزاداسلامی واحد مرند می باشد. .